Breaking news

“Чим швидше його побачимо, тим краще буде для нього” – в Раді чекають Шмигаля

Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля кличуть у Верховну Раду, зокрема через призначення керівника Міністерства освіти і науки в обхід парламенту.

Про це сказав голова фракції “Голос” Сергій Рахманін на погоджувальній раді у вівторок.

“Верховна Рада має заслухати прем’єр-міністра якомога швидше. Якщо є можливість не чекати до години запитань до уряду, то це варто зробити найближчим часом. До уряду і прем’єр-міністра зокрема накопичилася ціла низка запитань”, – сказав нардеп.

Він нагадав про питання повеней.

“Тому що уряд, на жаль, демонструє нездатність оперативно і системно реагувати на виклики.

По-друге, збільшилася кількість питань щодо боротьби уряду з наслідками пандемії коронавірусу. Зокрема, з ефективності використання коштів. Уряд нас наполекливо просив надати відповідну суму. Не пояснюючи достеменно, для чого саме така сума. А потім з’ясувалося, що ці гроші використовуються вкрай неефективно”, – сказав Рахманін.

Також нардеп нагадав про призначення в.о керівника Міністерстіва освіти і науки.

“Я розумію, що в нас поступово настає кінець епохи гідності. Але ніхто не скасовував повноважень вищого законодавчого органу. Ніхто не звільняв прем’єр-міністра погоджувати кандидатури членів уряду з Верховною Радою. А не призначати виконувачів обов’язків на свій розсуд.

Є низка запитань до людини, яку призначили. Повтрюю – ніхто не скасовував Верховну Раду. І ніхто не скасовував процедури призначення міністрів через погодження з залом ВР. Тому чим швидше ми його (Шмигаля. – Gazeta.ua) побачимо, тим краще буде для всіх, зокрема для нього самого”, – заявив Рахманін.

Оновлюється.