Breaking news

“Буде сенсація”: дипломат дав прогноз на зустріч Порошенка і Зеленського з Макроном

Зустрічі кандидатів у президенти України Петра Порошенка та Володимира Зеленського із лідером Франції Еммануелем Макроном, які заплановані на 12 квітня, покажуть, хто такий Зеленський, бо українці досі цього не знають.

Таку думку в ефірі ObozTV озвучив дипломат, міністр закордонних справ України у 2007-2009 рр. Володимир Огризко. Буде цікаво, що скаже український актор і шоумен, переконаний він.

“Думаю, це буде навіть сенсацією. Цей день буде дуже важливим і в зовнішніх політичних моментах, і для внутрішнього розуміння українців того, хто такий пан Зеленський, бо досі ми цього не знаємо”, — сказав дипломат.

Перемовини виглядатимуть по-різному, адже йдеться про зустрічі із чинним президентом Порошенком та кандидатом на посаду глави України Зеленським, запевнив Огризко. Він пояснив, що відмінності будуть навіть із точки зору протокольних формальностей.

"Буде сенсація": дипломат дав прогноз на зустріч Порошенка і Зеленського з Макроном

“Зустріч буде із Петром Порошенком, який виконує свої безпосередні функції і який є главою держави сьогодні, а з іншого боку йдеться про кандидата у президенти Зеленського, який хоч і має шанси, але все одно є поки що кандидатом. В одному випадку це буде повний державний прийом, а в іншому, скажімо так, неформальна зустріч”, — додав дипломат.

Це буде перший випадок, коли Зеленському доведеться говорити не загальними фразами, а відповідати конкретно, сказав Огризко.

“Буде дуже цікаво потім послухати реакцію Макрона. Думаю, він захоче почути не те, що “ми за все хороше і проти всього поганого”, а конкретні речі, що стосуються того самого просування в НАТО, ЄС, позиції стосовно Росії. Розмови мають бути предметними”, — запевнив він.

Джерело