Breaking news

Брату одіозного Вовка зменшили заставу

Вищий антикорупційний суд продовжив до 7 вересня строк тримання під вартою брата голови Окружного адміністративного суду міста Києва Павла Вовка Юрія Зонтова. Його Національне антикорупційне бюро і Спеціалізована антикорупційна прокуратура підозрюють у підбуренні до дачі хабаря.

Рішення 23 липня ухвалив слідчий суддя ВАКС, повідомляє “Слово і діло”

У квітні суд заарештував Зонтова з альтернативою 35,18 млн грн застави. Апеляційна палата ВАКС залишила це рішення без змін. У травні йому продовжили арешт, але зменшили заставу до 27,24 млн грн.

У зв’язку з наближенням дати завершення дії арешту прокурор САП просив його продовжити. Вивчивши клопотання, суддя його задовольнив частково. Він продовжив арешт, але зменшив розмір застави до 21,56 млн грн, яка дозволить Зонтову вийти з СІЗО.

У квітні суд дозволив НАБУ примусово взяти біологічні зразки відбитків пальців рук і долонь Зонтова, бо той відмовлявся це робити.

Бюро підозрює голову ОАСК Вовка у створенні злочинної організації, спробі захоплення державної влади.

Чотири місяці тому президент Володимир Зеленський вносив до Верховної Ради невідкладний законопроєкт “Про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва”.

У квітні брата голови ОАСК та адвоката Юрія Донця затримали детективи НАБУ. Правоохоронці виявили понад $3,7 млн, 840 тис., 20 тис. фунтів, 230 тис. грн і 100 шекелів готівкою.

Детективи бюро підозрюють їх у намірі передати $100 тис. хабаря суддям ОАСК за винесення “потрібного” судового рішення в одній зі справ.

Зонтов працював заступником начальника Служби зовнішньої розвідки, повідомляв журналіст Юрій Бутусов.

Вищий антикорупційний суд арештував майно брата Вовка.