Breaking news

Бойовики “ДНР” відкрили вогонь по мирних жителях: кадри з місця події

Житловий сектор міста Південний на Донбасі зазнав мінометного обстрілу

Надалі з мирного населення ніхто не постраждав.

25 серпня бойовики житловий сектор населеного пункту Південне Бахмутського району Донецької області з мінометів 120 мм калібру.

“25 серпня 2018 року російсько-терористичні війська обстріляли з міномета калібру 120 мм житловий сектор селища Південне Бахмутського району Донецької області”, – повідомляють в Спільній центрі з контролю і координації.

Представники СЦКК виявили воронки від вибуху 120 мм міни на асфальтованій проїжджої частини вулиці Островського, одним осколком міни був пошкоджений фасад будинку культури.

Боєприпасів, що не вибухнули, не знайшли.

Вогонь вівся в сторону Горлівка-Південне. Від місця проісшест до найближчих позицій українських воїнів було близько одного кілометра. “Прямо свідчить про навмисне обстрілі бойовиками мирного населення”, – повідомляють в СЦКК.

Нагадаємо, українські бійці розповіли про незвичайного компаньйона, який живе з ними на лінії фронту. На одній з позицій українських військових в зоні ООС на Донбасі живе свиня на прізвисько Путін. Розповідь про тварину з’явилася на сторінці Благодійного фонду «Повернись живим» у Facebook.

Волонтер організації Анастасія Корнійчук розповіла, що ідея назвати свиню на честь президента країни-агресора належала їй. За словами дівчини, 2 місяці тому вона побувала на позиції однієї з механізованих бригад ЗСУ, де бійці показали їй своїх свиней. Тоді Анастасія запропонувала назвати одну з тварин Путіним.

«Ранок на цій же позиції через два місяці. Хлопці всюди шукають Путіна, тому що він втік зі свинарника. Це вже не перший раз. Як правило, йде він на сусідський город, де жере кабачки. Звідти його і нагнали. У свинарник йти не хоче, заліз на дах і вважає себе царем світу. Виявляється, Путін пішов із хліва, зробивши підкоп», пише волонтер.