Breaking news

«Бляхи» заполонили євродвори і узбіччя. ВІДЕО

Матеріал про ще одні покинуті українські «євробляхи» вийшов на словацькому телебаченні.

Пані Світлана на відео зізнається. Все розпочалося з того, що до неї звернулася українська сім’я із вагітною жінкою. Просили у можливості лишити автомобіль на її подвір’ї, адже місце дозволяє. Відмовити вона вагітній не могла.

А далі й інші так само. Назбиралося понад сорок автівок. У сусідніх дворах майже така ж сама ситуація. Українці почали лишати свої автівки після того, як вступив у дію новий закон, який скасував «пересічку».

Також Mukachevo.net писало про те, що в Угорщині поблизу кордону люди також полишали свої автівки просто посеред поля. Деякі з них вже розграбовані. Місцеві кажуть, що така ситуація панує вже кілька років.

Зазначимо,на початку листопада, Верховна Рада підтримала законопроект по ніби зменшенню акцизного податку при розмитненні автомобілів на іноземній реєстрації.

Через нові правила пересічки кордону автівок на іноземних номерах, декілька днів водії блокують під’їзд до 3-х КПП, які межують з ЄС.

Також стало відомо, що а кордоні з Угорщиною покинуті авто на єврономерах розбирають на запчастини. Так само, майже тиждень під Мукачевом стояла покинутою автівка ймовірно на єврономерах VW B5, яку пізніше почали розбирати на запчастини.

Джерело