Breaking news

Більше не секрет: до Дня Незалежності армійським бригадам приготували несподіваний «сюрприз»

В інтернет-мережі розповіли про несподіваний «сюрприз», який підготували армійським бригадам ЗСУ в честь Дня Незалежності

Про це повідомив журналіст і телеведучий Віталій Гайдукевич на своїй сторінці в соцмережі.

Так, за його словами, більше не секрет, що 93-а окрема гвардійська механізована бригада буде перейменована в «Холодний Яр», 30-а окрема Новоград-Волинська Рівненська механізована бригада – в «Маріупольска», 55-а окрема артилерійська бригада імені генерал-полковника Василя Петрова – «Запорізька Січ».

Більш того, нові назви також отримала 15-я бригада транспортної авіації. Тепер вона буде носити назву «імені Олега Антонова. 3-й окремий полк спеціального призначення – «імені князя Святослава Хороброго», 21-а окрема бригада охорони громадського порядку НГУ – «імені Петра Калнишевського», а 406-а окрема артилерійська бригада – «імені генерала Олексія Алмазова».

Додамо, вже через два дні в Києві пройдуть урочисті заходи з нагоди 27-ї річниці Незалежності України. Стало відомо, у скільки вони обійдуться бюджету столиці.

Представники КМДА повідомили, що в бюджеті Києва на проведення цих заходів було передбачено 200 тисяч грн, з яких місто планує витратити 187 тисяч. Ця сума була підрахована «за результатами проведеної процедури закупівлі на електронній торговельній площадці платформи Prozorro».

Ці гроші підуть на організацію церемонії покладання квітів до пам’ятника Тарасові Шевченку та пам’ятнику Михайла Грушевського, а також на організацію святкового заходу біля будівлі Київської міської ради на Хрещатику.

Зокрема, на самі квіти буде виділено 25 тисяч грн. За них влада закупить 1077 букетів. Ще 61 тисяча піде на музичний супровід церемонії покладання квітів. Його виконає оркестр Державної прикордонної служби України.

«Щодо проведення параду військ до 27-ї річниці Незалежності України повідомляємо, що керівництво підготовкою та проведенням параду покладено на Міністерство оборони України. Кошти на проведення параду військ у бюджеті міста Києва не передбачаються», — повідомили в КМДА.

При цьому Міноборони відмовилося коментувати питання вартості параду, зазначивши, що кошти на його проведення були виділені «згідно кошторисних призначень, передбачених Міністерству оборони України на 2018 фінансовий рік».