Breaking news

Білорусь захотіла стати посередником на переговорах України з Росією

Країна-поплічник російського агресора Білорусь заявила, що нібито не причетна до нападу РФ на Україну. Мінськ побажав виступити посередником на переговорах України з РФ.

При цьому Білорусь вимагає враховувати якісь її “інтереси”, заявив міністр закордонних справ Білорусі Володимир Макей в ООН, повідомляє.

Макей заявив, що Білорусь, з її точки зору, несправедливо потрапила під санкції західних країн, оскільки нібито не бере участі у війні в Україні. При цьому він “посоромився” згадати у своєму виступі, що російські агресори з білоруської території регулярно влаштовують ракетні обстріли України.

Також Макей поскаржився, що українці після початку війни чомусь почали вважати Білорусь ворожою державою. Білоруський міністр не забув і озвучити стандартні наративи російської пропаганди, наприклад, про вигаданих “неонацистів” в Україні, і досить цинічно згадав про те, що український народ переживає трагедію через війну.

За словами міністра, Білорусь нібито прихистила 200 тисяч українських біженців.

Макей завершив промову тим, що заявив про готовність Білорусі стати переговорним майданчиком між РФ і Україною. Природно, не просто так – в обмін Мінськ вимагає врахувати якісь “білоруські інтереси”.