Breaking news

“Без вас ми біологічні створіння” – Зеленський привітав жінок з 8 березня

Президент України Володимир Зеленський привітав жінок країни.

Привітання він опублікував у Facebook.

“Наші любі матусі, сестрички, донечки, дружини! Я щиро вітаю всіх вас!

Сьогодні особливий день і особливе свято. Це свято перемоги жінок над нерівністю та несправедливістю. Перемоги над дикими часами, коли права жінок були обмежені. Перемоги над хибним стереотипом, що жінки це “слабка стать”.

Це точно не так.

Прекрасна, розумна, мудра, талановита, цілеспрямована, але точно не слабка.

Сьогодні наші жінки та дівчата захищають Україну на фронті, протидіють Covid-19, керують літаками та потягами, служать у поліції, навчають дітей, роблять наукові відкриття, підкорюють гірські вершини. Є однаково успішними в парламенті та на найвідоміших сценах світу, в уряді та на найбільших спортивних аренах планети. Ну а ми притримуємо вам двері, подаємо руку або поступаємося місцем не тому, що ви слабкі. А тому, що таким чином ми стаємо трішечки кращими.

Поруч з вами. Завдяки вам. Заради вас.

Неправильно казати сьогодні, що ви неймовірні та особливі. Адже такими ви є не лише сьогодні, а й усі 365 днів у році. Тож нехай ранкові квіти, кава у ліжко та палкий поцілунок також будуть невід’ємними атрибутами всіх 365 днів. І нехай усі ці дні ваші чарівні очі будуть сповнені щастям, коханням і весною.

Без вас ми просто біологічні створіння. З вами люди і особистості.

Мрійте, створюйте, надихайте і надихайтесь, досягайте мети, змінюйте світ і залишайтеся при цьому такими ж прекрасними.

З Міжнародним жіночим днем! Зі святом 8 Березня!” – написав він.

В Нью-Йорку 8 березня 1857-го відбувся “марш порожніх каструль”. Він вважається першопочатком святкування Міжнародного жіночого дня. Американки, які працювали на текстильних виробництвах, протестували проти поганих умов праці і низьких зарплат.