Breaking news

Бабченко: Чому я так упевнений, що Росія полізе в Харків або ще куди-небудь? Чому я в цьому не сумніваюся? Та тому що…

Відомий журналіст Аркадій Бабченко висловив думку щодо настроїв Путіна

“Ще одне стандартне питання – чому ти так впевнений, що буде велика війна? Я не те, щоб впевнений. Але історичні паралелі напружують дуже сильно. І приводять до певних висновків. Я завжди говорив, що путінська Росія – це сучасний аналог Німеччини тридцятих років”, – пише Бабченко на своїй сторінці в соцмережі і наводить низку аналогій.

“Травма і національне приниження від програної Першої світової і принизлива гуманітарна допомога від переможців у вісімнадцятому для німців і травма і національне приниження від програної Першої холодної та принизливі ніжки Буша від переможців у дев’яносто першому для росіян. Дика інфляція, розруха і злидні у двадцятих – дика інфляція, розруха і злидні в дев’яностих”, – кілька прикладів Бабченко.

“Айн фолькс, айн Райх, айн Фюрер. Націонал-зрадники – Немає Путіна – немає Росії. Націонал-зрадники, концентраційні табори для євреїв – фільтраційні табори для таджиків, нація, що зійшла з розуму на грунті победобесия “Судетнаш,” – нація, що зійшла з розуму на грунті победобесия “Кримнаш”, – продовжує журналіст.

Аркадій Бабченко

“Усвідомлення власної величі, бажання реваншу, ненависть до того, хто переможе, і помічників з боку Заходу, Америки і лібералів, створення провладних штурмових загонів, Олімпіада, дика пропаганда і зомбування населення, анексія, окупація на ґрунті провокації частини сусідньої країни, експедиційний корпус в Африку, погроми і вбивства іновірців. І світ в результаті усвідомлює, з ким він має справу, відбувається перехід від політики умиротворення до спроби економічного придушення режиму”, – наводить ще ряд аналогій журналіст.

“Вы звичайно, скажете, що не можна порівнювати Німеччину і Росію. Там Крупп і промисловість – тут тупо нафта і газ. Там концтабори справжні, тут фільтраційні. І будете, безумовно, праві. Звичайно. Тому що Росія – Недоімперія. Недорейх. У неї все “недо”. Недофюрер, Недогестапо, Недоконцтабори. І це, звичайно, вселяє певну надію. Що Третю світову вони не влаштують. І все обмежиться НедоСвітовою”, – розмірковує Бабченко.

путін

“Але тут питання в тому, що вважати “великою війною”. Те, що вони врешті-решт полізуть куди-небудь в Харків, або Мінськ, або ще кудись по периметру – у цьому я майже не сумніваюся. І, як на мене, – це досить велика війна. На якій вони крові вип’ють ще ой як немало”, – побоюється кореспондент.

“Тому що не можна десятиліттями вкладати гроші тільки в армію і силовиків, і просто зупинитися на цьому етапі. Тому що коли у тебе почне все руйнується, а воно почне, Венесуела приклад – то в тебе не буде ніяких інших інструментів впливу на ситуацію. Ти не розвивав ні науку, ні освіта, ні економіку, ні середній бізнес, ні інститути суспільства, ні промисловість, ні технології, нічого. Тільки армію і силовиків”, – резюмує журналіст.