Breaking news

Авторитарного режиму в Україні не буде – Зеленський

В Україні неможливий авторитарний режим, адже існує сильне громадянське суспільство, яке цього не допустить. Про це заявив президент Володимир Зеленський у США під час спілкування з викладачами та експертним середовищем Стенфордського університету.

Відповідаючи на запитання, чи не боїться Зеленський, убивши “дракона”, стати “драконом”, глава держави сказав: “Щодо “вбити дракона”, то я президент України два роки. У ваших знайомих (у Росії) ситуація складніша, але це внутрішній вибір вашої країни. А українське громадянське суспільство настільки сильне, вільне й демократичне, що хто б що не хотів, хто б собі що не придумав, “дракону” з’явитися в Україні неможливо. Крила підріжуть”.

Також президент сказав, що українці і росіяни мають спільні періоди історії та перемоги, водночас державна політика Російської Федерації відрізняється від української державної політики й спрямована на те, щоб щось забрати, а не дати.

“Ми читали сигнали Російської Федерації нібито Україна не хоче закінчити війну. Дивно. Війну не ми почали. Ми то із задоволенням хочемо закінчити. Але ми її не починали”, – сказав Зеленський.

Українці обрали президентом Володимира Зеленського на виборах 21 квітня 2019 року. У 2-му турі за нього проголосували 73,22% виборців. Що Зеленський обіцяв на виборах, можна прочитати тут.