Breaking news

Аваков сховався у квітах, Тищенко пив каву на заправці, Беленюк отримав нове досягнення – тиждень політиків у фото

Ексміністр внутрішніх справ Арсен Аваков насолоджувався живою музикою у ресторані та похвалився відео серед квітів. Нардеп від “Слуги народу” Микола Тищенко на Закарпатті пив каву. “Слуга народу” Жан Беленюк встановив рекорд України як перший народний депутат, який став Олімпійським чемпіоном.

Чим ще займалися політики цього тижня у матеріалі.

Ексміністр внутрішніх справ Арсен Аваков після того, як з’явився на форумі YES, виклав сторіз із ресторану. Там насолоджувався живою музикою, зокрема контрабасом. А серед тижня похвалився відео серед квітів. Де знімав не зазначив.

Лідерка партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко з чоловіком святкувала річницю шлюбу. Виклала фото, де пара тримається за руки на тлі білих троянд та повітряних кульок.

Народна депутатка від “Голосу” Соломія Бобровська на початку тижня відвідала у Києві вінчання військового, музиканта Андрія Антоненка, якого назвали підозрюваним у вбивстві Павла Шеремета, із Світланою Антоненко. Після відпочивала у Каневі біля Дніпра та поїхала на Волинь обіймати липу Івана Богуна.

“Слуга” Олександр Санченко відпочивав на природі у свій день народження. Запросив друзів на вечірку із шампанським на березі озера. Встиг покататися на сапборді.

Гуляла у лісі також депутатка від “Голосу” Інна Совсун. А серед тижня розповіла, як відводить сина до школи. Хлопець їхав на самокаті, а нардепка бігла поруч.

Депутатка від “Голосу” Ольга Стефанишина провела вихідні у селі Вовчків на Київщині. Ходила по гриби з дочками та собакою. Перед одним з робочих днів поділилася, що вибрала на сніданок вівсянку з фруктами та ягодами і каву. А також виклала фото, де готувала котлети вдома.

Екснардеп Олег Ляшко показав, як займається спортом на природі. А також показав відео, де він віджимається, веслує на сапборді, качає прес.

“Слуга” Микола Тищенко, який минулого тижня запам’ятався нападом на колегу Гео Лероса в Верховній Раді, поїхав на Закарпаття. Брав участь у нарадах, перерізав стрічку на відкритті мосту. А по дорозі пив каву на заправці.

Колега Тищенка, мажоритарниця з Харкова Вікторія Кінзбурська поділилася своїм способом боротися зі стресом їздила на коні. Це хобі часто з’являється в Instargam депутатки, поруч з її двома собаками мопсами.

“Слуга народу” Жан Беленюк цього тижня похвалився новим досягненням встановив рекорд України як перший народний депутат, який став Олімпійським чемпіоном. Попередні нардепи-олімпійці заходили у Раду вже із цим званням. А біля ТРЦ “Гулівер” відкрили зірку на честь Беленюка.

Депутатка від президентської політсили Роксолана Підласа у Києві робила зарядку із “Зе-молодіжкою”. “Встигли не тільки побігати і зробити розтяжку, але й поговорити”, пише нардепка.

Народна депутатка від “Батьківщини” Альона Шкрум цього тижня вчилася новому спорту. У парку з друзями змагалися у пентак. Всередині кола, обома ногами торкаючись землі, треба кинути порожнисті металеві кулі якомога ближче до маленької дерев’яної кулі.