Breaking news

Аваков назвав Арестовича мерзотником за заяви про АТО

Радник керівника Офісу президента, речник української делегації в Тристоронній контактній групі Олексій Арестович називав АТО “курортом для хлопчиків”. Відео опублікував у Facebook колишній міністр внутрішніх справ Аресен Аваков.

На відео Арестович розповідає: “Навколо АТО існує величезний міф. Про те, що наші хлопці страждають, що наші хлопці гинут. АТО – це великий курорт такий для хлопчиків, великий піонертабір. Там свято непослуху. Вони вириваються від дружин, дітей, тещ туди, смажать м’ясо. У тебе стріляють, ти стріляєш, ти герой як би, тебе всі люблять, поважають і не треба потирати соплі дітям і розбиратися з парканом будинку, який похилився”.

Аваков запропонував Офісу президента “послати цього персонажа подалі”.

“Не підставляйте країну і президента. Фантазії Арестовича – від перейменування України в Русь-Україну або гидота про АТО та війну, яка вилызга сьогодны, як і багато інших перлів – це ж на вас, панове лягає! Я думаю, ці слова самозакоханого пустоцвіта побачать у кожному будинку учасника АТО і шкода, якщо побачать в будинку загиблих бійців. Мерзотник, зі смішком розповідає між іншим про загибель на війні наших солдатів. Люди дадуть цьому оцінку.

А ось чи може такий персонаж представляти Україну в різних офісах і організаціях – питання не до суспільства. Упевнений, що реакція керівників країни, після перегляду цього ролика, буде негайною”, – заявив колишній міністр внутрішніх справ.

У відповідь Арестович написав у Facebook, що відео – чотирьохлітньої давнини.

“Тоді я тільки повернувся із чергової поїздки в АТО. І був злегка розлючений тим, що нас постійно намагаються змусити плакати. Я вважав і вважаю, що на такі спроби потрібно відповідати весело, саме так і можна виграти в інформаційній війні”, – заявив радник керівника ОП.