Breaking news

“Аваков – чорт”, “Stop рускій мір” — громадськість учетверте прийшла під Офіс президента в підтримку Стерненка (ВІДЕО)

Під Офісом президента громадськість зібралась на акцію “Покажіть нам справедливість!”. Люди вийшли на підтримку громадського активіста Сергія Стерненка, якого можуть засудити до семи років і трьох місяців в’язниці.

Громадяни прийшли з синьо-жовтими прапорами, тримали плакати “Стерненку волю”, “Ми будемо триматися купи”, “AvakOFF”, “Stop рускій мір”, “Stop впливу русні”. На одному із плакатів зображений президент Володимир Зеленський і білоруський диктатор Олександр Лукашенко. Також принесли розфарбовані двері.

Вигукували “Аваков – чорт”, “Венедіктова чума”, “Свободу політв’язням”, “Справедливість”. Під ОП – багато молоді, лунала музика.

“Ми знаємо, що замовниками несправедливого вироку у першій інстанції є російські агенти в Україні. На каналах держзрадника Медведчука Стерненка роками демонізували за те, що не дав себе вбити під час третього нападу. Російські помийки поширювали фейки та брехню, намагаючись дискредитувати Сергія, щоби він залишився сам на сам із ворогами нашої держави.

Єдиний спосіб досягти справедливості в Україні це боротися за неї. І ми продовжимо це робити, поки не отримаємо справедливості для всіх.

Вимагатимемо обіцяний справедливий суд”, – повідомляють організатори акції.

Тим часом сам Сергій, який перебуває під домашнім арештом, написав людям, які прийшли на акцію, “Дякую”.

Після вироку Стерненку люди тричі масово виходили на протест під Офіс президента та біля держдачі в Кончі-Заспі, де живе Володимир Зеленський.

Раніше волонтер Роман Сініцин повідомляв, що Сергієві Стерненку збираються винести обвинувальний вирок.

23 лютого Стерненка засудили до семи років і трьох місяців в’язниці з конфіскацією половини майна. Рішення виніс Приморський райсуд міста Одеси.

20 березня громадськість прийшла під ОП на акцію “Не чуєш? Побачиш”. Вимагали відставки генеральної прокурорки Ірини Венедіктової, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Під час акції розмалювали фасад, запалювали фаєри, вибили скло у дверях, запускали феєрверки.

9 квітня Одеський апеляційний суд відправив активіста під цілодобовий домашній арешт.