Breaking news

Арестович прокоментував вибухи у російському Брянську

У Росії почастішали пожежі та вибухи, що свідчить про те, що в країні могла розпочатися партизанська війна.

Кремль ніколи не визнає, що Збройні сили України могли завдати удару по території РФ, адже це означатиме повний провал російської армії, заявив 25 квітня радник керівника Офіса президента Олексій Арестович в інтерв’ю російському правозахиснику Марку Фейгіну. Він не підтвердив, що Україна якимось чином причетна до нещодавнього вибуху в Брянську, заявивши, що це “знову хтось не в тому місці покурив”.

“Уявімо собі гіпотетично, що ЗСУ завдають удари по російській території. Де ППО, де все решта. Виходить президент РФ Володимир Путін 20 років брехав, що створив страшну армію. А тепер, виявляється, потрібно окопуватися у Брянській області. Це ж катастрофа. В Росії невідомо, що відбувається: горить військова база в Уссурійську, військкомати горять, нафтобази, якісь склади, ВНЗ, будинки губернаторів тощо. У мене відчуття, що в РФ почалася партизанська війна”, – сказав Арестович.

Особливо увагу він звернув на підпали російських військкоматів. Арестович вважає, що так росіяни можуть перешкоджати призову та мобілізації.

“Народ не хоче на війну з Україною. У військкоматах же ж ще й списки призовників та резервістів зберігаються”, – підсумував радник керівника ОП.