Breaking news

Арахамія прокоментував можливий розпуск Ради

Глава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія вважає, що президент Володимир Зеленський повинен розпустити парламент, якщо депутати не підтримають його законопроект про звільнення суддів Конституційного суду.

“Я впевнений, що президент повинен перезавантажити парламент, якщо є системне непорозуміння президента і його власної фракції. Це буде цілком зрозуміла поведінка в цьому процесі, тоді це цілком зрозуміла стратегія. Я завжди готовий (йти на вибори – ред.)”, – сказав Арахамія в ефірі каналу “Україна 24”.

Його підтримала депутат з фракції “Слуга народу” Анастасія Радіна, заявивши, що нардепи “зобов’язані гарантувати українцям чесний КСУ”.

Минулого тижня стало відомо, що Конституційний суд визнав неконституційною статтю, яка передбачає покарання за невірогідне декларування.

30 жовтня президент вніс до Верховної Ради законопроєкт, яким пропонує припинити повноваження суддів Конституційного суду.

У законопроекті йдеться, зокрема, що рішення КС від 27 жовтня є “нікчемним (таким, що не створює правових наслідків) як таке, що прийнято суддями Конституційного Суду України в умовах реального конфлікту інтересів”.