Breaking news

Адвокат Порошенка випередив “фейки” про неявку п’ятого президента в СБУ – допит перенесли

П’ятий президент Петро Порошенко 31 травня не прийде на допит в СБУ. Його знову перенесли на прохання адвокатів.

Про це вранці в понеділок повідомили адвокат п’ятого президента Ігор Головань і прес-служба СБУ.

“Народного депутата Петра Порошенка викликали на допит в СБУ, який повинен був відбутися 31 травня о 15.00. Але на прохання його адвокатів допит перенесено на іншу дату цього тижня”, – повідомили агентству “Інтерфакс-Україна” в СБУ.

Головань на своїй сторінці в Facebook написав, що нові дата та час допиту узгоджені. У той же час адвокат заявив, що у встановлений законом спосіб повісток Порошенко не отримував.

“Бачу в мережі чергову хвилю фейкових новин про “можливу неявку Петра Порошенка на допит в СБУ”. Нагадую, що Петро Порошенко у встановлений законом спосіб ніяких повісток не отримував. У відповідь на попереднє аналогічне вкидання 27 травня я, за дорученням Петра Олексійовича, негайно зв’язався зі слідчим для узгодження часу і дати зустрічі. Дата і час узгоджені. Не на сьогодні”, – заявив Головань.

В СБУ Петра Порошенка викликали в якості свідка у справі нардепів ОПЗЖ Віктора Медведчука і Тараса Козака. Їм пред’явили підозри в держзраді і замаху на розграбування національних ресурсів на тимчасово окупованій території Криму. Минулого разу експрезидента чекали в СБУ 27 травня.