Breaking news

Ада Роговцева розповіла, як поставити росіян на місце: «всього одне питання»

Ада Роговцева підкреслила, що Збройні сили України змінилися з 2014 року, коли почалося вторгнення гібридної армії РФ на Донбасі

Відома актриса театру і кіно впевнена, що громадяни України не можуть не бачити стрімких реформ і поліпшень в армії. Про це вона заявила одному з українських телеканалів.

“На армію 2014-го року не можна було дивитися без сліз, бо кожен, хто бував на передовій міг побачити, чим воювали ці хлопці, в чому вони були одягнені. Наші захисники стояли з кулеметами випуску 20-х років минулого століття”, – заявила артистка.

Роговцева також підкреслила, що знає про всі зміни в ЗСУ в кращу сторону не з чуток, оскільки останні 5 років постійно їздить на фронт і спілкується з військовими.

какой день 30 января

“Армія 2014 го і армія 2019 го – це два різні світи. Сьогодні наші хлопці одягнені як люди, вони забезпечені всім продовольством, у них є сучасна військова техніка”, – говорить вона.

Крім того, актриса розповіла, що в дискусіях на тему війни зі своїми російськими колегами задає їм лише одне питання, після якого у росіян закінчуються аргументи: “Україна хоч на 1 см переступила на територію Росії?”

Джерело