Breaking news

«95 квартал» про введення надзвичайного стану та інше. ВІДЕО

Студія “Квартал 95” у випуску передачі “Чисто News” обговорили введення воєнного стану в Україні, будівництво стіни на кордоні з Росією, передвиборну компанію та міністра Омеляна у військовій формі. Відео вийшло на офіційному каналі “Студія Квартал 95 Online” на платформі відеохостингу YouTube з назвою “В Связи с Военным Положением Стену на Границе с Россией ПОЧТИ Достроили”.

Валерій Жидков і Євген Кошовий обговорили новини про введення воєнного стану в Україні. Вони обговорили публікацію в друкованому виданні “Урядовий кур’єр” указу Президента про введення воєнного стану на 60 діб, а не на 30 як було прийнято. “Вийшло як у нечесній злочинній операції. Головний сказав 30, а кур’єр заломив 60” – пожартував гуморист. Також хлопці висловилися з надією: “Головне щоб ніякого військового вторгнення не було і термін нашого цікавого положення не затягнувся на дев’ять місяців”.

Кошовий повідомив новину про інспекцію Яценюка та  Авакова на територію будівництва “стіни” на кордоні з Росією в Харківській області.

Також обговорили витрати на ремонт Верховного суду України і скандальну закупівлю автомобілів Генеральної прокуратури України.

Джерело