Breaking news

До 5 травня! Як отримати одноразову грошову допомогу і які документи потрібні

Стосується отримання безоплатних путівок і одноразової грошової допомоги до 5 травня щорічно

Для того щоб отримати ці пільги потрібно зареєструватись в відділі соціального забезпечення по місці прописки (згідно постанови КМУ №200 від 15.03.2015), отримати грошову виплату можна і по місцю перебування, але потрібно взяти довідку, що ви не зареєстровані для даної пільги по місцю прописки.

Просто не забудьте…

Кожному захиснику, який повернувся до дому треба звернутися в військомат, там є окремий кабінет в якому займаються АТО і подати заяву і до неї документи.

Якщо хтось не стоїть на обліку то треба стати на облік, а потім здати заяву.

Учасники бойових дій, які звільнені в запас, мають до 30 квітня подати до військкомату заяву про виплату допомоги (форма заяви є у військкоматі), посвідчення учасника бойових дій, реквізити банківського рахунку, на який будуть перераховані кошти.

Всі хто ще продовжують служити їм виплатять автоматично, бо цим займуться в частинах і передадуть документи.

«Учасники, ветерани війни, якщо працюють, служать, то самі організації мають подавати списки на управління соцзахисту. Самі подають, якщо людина не працює і не пенсіонер. Вона має звернутися до військомату і надати документи. Військовий квиток, ідентифікаційний номер, посвідчення учасника бойових дій. Написати заяву. І вони внесуть їх в списки, які потім будуть подавати до управління соцзахисту. Взагалі документи подаються до 5 травня, але якщо людина не встигає, то законом передбачено – до 30 вересня», розповідають у ДСУ у справах учасників АТО.

Всі хто не здадуть документи виплати не отримають.

Є величезне прохання до людей, що це прочитають – зробіть репост, або ж просто розкажіть тим воїнам, що не в курсі цього адже через малу кількість зареєстрованих учасників бойових дій в минулому році “згоріло” багато путівок на санітарно-курортне лікування і психологічну реабілітацію.

У 2017 році виплата щорічної разової грошової допомоги до 5 травня здійснювалась у таких розмірах:

інвалідам війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язням концентраційних таборів, ґетто та інших місць примусового тримання, визнаними інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:

I групи – 3 500 гривень;

II групи – 3 100 гривень;

III групи – 2 700 гривень;

учасникам бойових дій та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язням концентраційних таборів, ґетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків – 1 200 гривень;

особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною – 3 500 гривень;

членам сімей загиблих та дружинам (чоловікам) померлих інвалідів війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни і жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге – 600 гривень;

учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів, ґетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога – 500 гривень.

Яким буде розмір виплат цього року, поки невідомо.

Джерело – Новини 24