Breaking news

2021 рік повинен стати останнім для “Мінська”

Україна має вийти з Мінських домовленостей, які не працюють і лише використовуються на користь Росії. Про це сказав народний депутат від “Голос”, член Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Сергій Рахманін.

“Мінські домовленості були згубними, а на сьогодні виглядають безглуздими. І навіть президенту Зеленському це вже зрозуміло. Виконати їх, попри всі свої обіцянки, він не зміг. Він мав певні сподівання, але не зміг добитись нічого, крім тимчасового припинення вогню, яке порушується ледь не щодня. Навіть чергової зустрічі у “нормандському форматі” він домогтися не зміг”, – сказав парламентарій.

“Мінськ” не працює, з нього потрібно виходити.

2021 рік повинен стати останнім для Мінського формату. Для перемоги, повернення своїх людей і територій Україні потрібен інший.

Неможливо нескінченно довго обманювати громадян України, зокрема мешканців окупованих територій, міжнародних партнерів і самих себе, що Мінські домовленості можна виконати”, – заявив Рахманін.

Сьомий рік триває агресія РФ проти України. У березні 2014-го російський окупант захопив Крим. Також російська армія захопила райони Донецької і Луганської областей. Там діють російські окупаційні адміністрації.

Протягом минулої доби на Донбасі було зафіксовано 11 порушень режиму припинення вогню. Збройні формування Російської Федерації продовжують обстріли.

Документ під назвою “Комплекс заходів щодо виконання Мінського протоколу” погоджували у Мінську в лютому 2015-го п’ятий президент України Петро Порошенко, президент РФ Володимир Путін, канцлер Німеччини Ангела Меркель і тодішній президент Франції Франсуа Олланд .