Breaking news

Всередині ТРЦ «APRIL» буде проходити швидкісний трамвай

У Києві в середині торгового центру “APRIL” курсуватиме швидкісний трамвай, а потрапити на зупинку “Кільцева дорога” або вийти з неї можна буде тільки через новий ТЦ. Про це повідомляє “Центр розвитку міста Києва в Святошинському районі” в Facebook.

Торговий центр буде займати простір кінцевої станції швидкісного трамвая «Кільцева дорога» таким чином, що шляхи будуть проходити всередині споруди, а пасажири будуть потрапляти на станцію через новий ТЦ.

Обидві черги ТЦ “APRIL” з’єднає пішохідна галерея, яка буде проходити над проспектом Леся Курбаса. Технічне обслуговування вагонів швидкісного трамвая буде перенесено на службові шляхи між станціями “Ромена Роллана” і “Кільцева дорога” будівництво якої зараз йде. Відновлення будівництва ТЦ “APRIL” спровокувало хвилю критики киян в районних товариствах. З кінця жовтня не працює третій маршрут швидкісного трамвая. За офіційною заявою комунального підприємства “Київпастранс” – через капітальний ремонт шляху.

По завершенню капітального ремонту шляхів в КП відповіли, що орієнтовно він закінчиться до нового року. На сайті забудовника зазначено, що запланований термін введення в експлуатацію – третій квартал 2019 року.

Джерело